Teslimat & İade

Kargo/Teslimat

Teslimat Süresi:

Siparişleriniz 7 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese teslim edilir. Cuma günü 14:00’den sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Teslimat saatleri iş günleri 09.00 – 18.00 arasındadır. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Bu hususlar standart gönderiler için geçerlidir. Haftanın belirli günleri teslimat yapılan alanlar ve adres teslim dışı alanlar hakkında bilgi almak için Aras Kargo’nun İnternet sitesini (www.araskargo.com) ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş Takibi:

Gönderiniz gerçekleştiğinde size e-mail yolu ile kargo takip numarası gönderilecektir. 

İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması veya beden değişimi talebi halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. İade yalnızca satın alınan ürünün hatalı çıkması durumunda gerçekleştirilir. Beden veya ürün değişimi için talepte bulunabilirsiniz. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı veya beden değişimi istenen ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.